O nas

ANG Spółdzielnia to ogólnopolska firma pośrednictwa finansowego, marka profesjonalistek i profesjonalistów z branży finansowej. Forma spółdzielni gwarantuje to, że wszyscy w 100% jesteśmy jej właścicielami. To pierwsza tego typu firma w branży finansowej w Polsce. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. Mamy na względzie przede wszystkim Twoje dobro, bo podział na dobro i zło ma dla nas fundamentalne znaczenie.

Nie tolerujemy misselingu, który rozumiemy jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje Ci coś, czego nie potrzebujesz, na co Cię nie stać, czego nie rozumiesz i za niegodziwą cenę. Nie mamy tzw. planów sprzedaży, co powoduje, że nasi spółdzielcy i eksperci, nie muszą stosować misselingu, aby otrzymać prowizję.

Członkiem ANG Spółdzielni może zostać doświadczony i samodzielny ekspert finansowy, prowadzący działalność gospodarczą, a także lokalne biuro kredytowe zatrudniające pracowników – ekspertów. Obecnie nasza społeczność liczy ponad 300 spółdzielców i ponad 1000 współpracowników-ekspertów w całej Polsce. Dzięki temu, że kierujemy się wysokimi standardami etycznymi i zawodowymi w naszej pracy, nasza społeczność jest wyjątkowa.

Numer wpisu do rejestru pośredników kredytowych:
Dział I: Rejestr pośredników kredytu hipotecznego: RPH000073
Dział II: Rejestr pośredników kredytu konsumenckiego: RPK001054
Rejestr pośredników dostępny jest na stronie: www.knf.gov.pl/dla_rynku/posrednictwo.
Polisa OC: TUZ VUA0160489 wystawiona przez TUZ Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych.

Skład Zarządu:

Skład Rady Nadzorczej:

  • Krzysztof Gajór, przewodniczący rady nadzorczej,
  • Maciej Cybulski, członek rady nadzorczej,
  • Artur Czyżak, członek rady nadzorczej.